Laserové gravírování

Na našem CO2 laseru gravírujeme nejen sklo, ale i ostatní materiály.


Pracovní plocha laseru je 90x60 cm a součástí je také rotační osa, která umožňuje značení rotačních objektů. Vaše logo, grafiku, monogram či jakýkoliv text můžeme tedy gravírovat i na lahve a sklenice. Ceny gravírování jsou velmi idividuální a odvíjí se od náročnosti gravírování, gravírací plochy a náročnosti grafického zpracování.

Skleněné plakety
Skleněné plakety
Fotografie ve skle
Fotografie ve skle
Dárkové předměty
Dárkové předměty

Další ukázky toho, co vše na laseru dokážeme najdete ve fotogalerii nebo na našem Instagramu.

Vlastní loga nebo jinou grafiku zasílejte prosím v křivkách (formáty souboru .DXF, .EPS, .AI, .DWF apod.). V opačném případě bude účtován příplatek za grafické zpracování dle náročnosti. Při větším objemu zakázky nabízíme množstevní slevy.

Pro gravírování fotografií zasílejte obrázek v běžném formátu (.JPG, .PNG). Výsledek gravírování je závislý na kvalitě fotografie, proto zasílejte prosím fotografie v co nejvyšší kvalitě (minimální velikost 1 MB).
Gravírujeme na čiré, kouřové, nebo černé sklo (formát A5). Fotografii můžete umístit do dřevěného stojanu nebo do stojánků z plexiskla.

Při gravírování na rotační ose může dojít k prasknutí gravírovaného předmětu. To je nejčastěji zapříčíněno špatnou kvalitou skla nebo příliš malou tloušťkou skla. V takovém případě za Vámi dodaný materiál nemůžeme nést zodpovědnost, děkujeme za pochopení.

Řezání laserem

Řežeme dřevěnou překližku, plexisklo, gumu, papír a další organické materiály.


Vyřežeme libovolné tvary a ornamenty s maximální přesností. Při řezání plexiskla jsou hrany hezky hladké a průhledné. My vám nabízíme řezání plexiskla do tloušťky až 10 mm.. Vyřezáváme písmena a nápisy, vánoční a velikonoční ozdoby, zápichy na dorty, stojánky na sklo a mnoho dalšího.
Více obrázků naleznete ve fotogalerii nebo na našem Instagramu.

Nabízíme také zpracování Vámi dodaného materiálu. V případě zájmu je vhodné dodat vzorek požadovaného materiálu, abychom mohli provést zkušební řez. Bude-li to v možnostech laseru, rádi Vám materiál nařežeme.

Kontaktní osoba:
Tomáš Vozák
+420 608 862 082
laser@viol.cz